Verbond van Verzekeraars

Het Verbond van Verzekeraars behartigt de belangen van verzekeraars in de politiek en bij tal van maatschappelijke organisaties zoals o.a. de Consumentenbond en treedt daarbij op als woordvoerder namens de bedrijfstak.

Het Verbond vindt het belangrijk dat de verzekeringsconsument goed geïnformeerd is zodat hij zelf de verantwoordelijkheid neemt om na te denken over zijn individuele verzekeringssituatie en hierin bewuste keuzes maakt. Om hem hierbij te helpen heeft het Verbond de website www.allesoververzekeren.nl ontwikkeld, die de consument aan de hand van belangrijke momenten in zijn leven toegankelijke informatie biedt om beslissingen te kunnen nemen.

Het Verbond van Verzekeraars vindt het belangrijk dat de consument zijn eigen verantwoordelijkheid neemt om zich te verdiepen in zijn financiële risico's en de rol die verzekeringen daarbij kunnen hebben. Vanaf de oprichting is het Verbond bij Wijzer in geldzaken betrokken en bieden we inhoudelijke en financiële ondersteuning.

Samenwerking met anderen staat daarbij voorop. Zo is met het NIBUD voor de Geldkoffer, groep 7 en 8 basisschool het spel Fix je risk ontwikkeld en bieden we mankracht bij de pensioenspreekuren. Als stuurgroeplid is het Verbond betrokken bij strategie en missie van Wijzer in geldzaken.

Website

Verbond van Verzekeraars